درباره ما

از همان ابتدای تأسیس دفتر حقوقی Gluckstein، وکلای ما موفق شدند در امر وکالت دعاوی و نماینده قانونی بودن قربانیان صدمات جسمی بویژه صدمات مغزی و ستون فقرات جزو بهترینها محسوب شده و به وکلای برجسته اینگونه داد خواهیها مشهور شوند. با گذشت زمان دائره ارائه خدمات وکلای ما وسیع تر شد. ما همیشه منافع موکلان خود را برتر از هر چیز دیگر میدانیم و در جهت حفظ این منافع فعالیت می کنیم. ما معتقد به حمایت کامل از موکلان خود هستیم و به همین دلیل است که مراجعه کنندگان ما و خانواده هایشان واقعاً خود را در یک محیط آشنا و راحت، درست همچون فضای آشنای خانه خود، یافته و بر اثر حمایت های همه جانبه ما احساس آرامش، اطمینان و اعتماد پیدا میکنند.

وکلای دفتر حقوقی ما همواره پیشرفت و توسعه را مد نظر قرار داده اند. این خدمات و رویکرد فقط به حضور ما در دادگاه و دفاع از حقوق موکلان خلاصه نمیشود بلکه ما در جریان امور روزمره زندگی و مسائل موکلان خود قرار داریم. ما یک سرویس آنلاین در همین جهت براه انداخته ایم تا ارتباط و دستیابی موکلان به مدارک، مسائل و وضعیت پرونده شان به صورت سهل و آسان مهیا شود، این یکی از ابتکارات ما در جهت برقراری ارتباط مستقیم دفتر حقوقی و وکلایش با موکلان خود می باشد. همچنین در همین راستا میتوان از خدمات مشاوره توانبخشی سخن گفت که موکلان ما از مزایای آن برخوردار میشوند.

دفتر حقوقی Gluckstein همچنین از مؤسسات و فعالیتهای مختلف که در جهت ارتقای سطح زندگی موکلان مان مفید هستند حمایت مالی میکند، به عنوان مثال میتوان به چاپ یک راهنمای تغذیه صحیح به نام «خوب تغذیه کن و خوب زندگی کن» اشاره کرد که برای مصدومین جسمی از جمله مصدومین ستون فقرات مفید بوده و خانواده آنها نیز میتوانند از مفاد آن بهره مند شوند. در حقیقت اعضای تیم ما بطور مداوم مشغول نوشتن مقالات متفاوت در مورد نقش تغدیه صحیح در سلامت هستند. دفتر حقوقی ما کارگاه های آموزشی سالانه ای برای کسانی که از مصدومین مراقبت میکنند نیز دارد. اینگونه افراد نیز بر اثر تداوم ارائه خدمات و حمایتشان از فرد مصدوم، خسته و احیانأ مشکل دار میشوند. در این کارگاه ها که سالی یکبار برگزار میشوند، راه های جلوگیری از خستگی ناشی از ابراز همدردی و نگهداری و مراقبت از مصدومین ارائه میشوند.

اعضای تیم ما در دفتر حقوقی Gluckstein در منطقه تورنتو و نیاگارا به ایجاد تغییرات خوب در زندگی آسیب دیدگان از حوادث مختلف اعتقاد دارند. ما با نهادها و ارگانهای غیرانتفاعی و جوامع و ملیتهای مختلفی در تماس هستیم که این به شناخت و درک بهتر ما از وضعیت افراد و و موکلانمان کمک می نماید.

در همین زمینه اخیرأ نشریه معتبر وکلای کانادائی از ما به عنوان یکی از ده دفتر حقوقی برتر ارائه کننده خدمات حقوقی در زمینه صدمات شخصی نام برده است.

اگر در هرگونه تصادف يا حادثه ای آسيب ديده ايد با مشاور حقوقى ما ويدا عاطفى تماس بگيريد

416.408.4252, Ext. 264