تخصص ما

وکلای تصادفات و سوانح - دفتر حقوقی Gluckstein

مسائل حقوقی مربوط به بروز صدمات شخصی به علت سوانح و تصادفات بخشی از قانون است. وکلا و متخصصان ما در Gluckstein به طور مداوم و هر روز مشغول انجام مشاوره با افرادی که دچار حادثه شده و خانواده هایشان هستند، بروز اینگونه حوادث ممکن است در زندگی آنها تغییرات جدی و اساسی ایجاد نموده باشد. هدف و تلاش ما، بهبودی وضعیت موکلان مان است. ما با همکاری یک شبکه از متخصصین علوم پزشکی خدمات و حمایت های ضروری حقوقی و قانونی برای موکلان خود ارايه می نماییم.

اقدامات حقوقی در جهت اصلاح و پیشگیری تخلفات

وکلای ما در تورنتو، به کار اعاده حق و دفاع از حقوق قربانیان تصادفات و همچنین قربانیان سهل انگاری یا تخلفات ناشی از قصور و سهل انگاری افراد، مؤسسات و یا شرکت ها مشغولند. موکلین ما با برخورداری از این خدمات حرفه ای، به زندگی عادی خود باز خواهند گشت. ما در جهت احقاق حق قربانیان تصادفات رانندگی، مصرف کنندگان محصولات معیوب، قربانیان اهمال کاری در مسائل پزشکی، بهداشت و درمان و همینطور آسیب دیدگان سوانحی که به واسطه زمین خوردگی و یا سایر مشکلات ناشی از لغزنده بودن و یا نا امن بودن اماکن مشکل دار به وقوع می پیوندند اقدام می کنیم. ما از لحظه وقوع مشکل در خدمت موکلان خود بوده و در تمامی مراحل به عنوان مشاور حرفه ای حقوقی آنها انجام وظیفه می نمائیم. ما همچنین در خدمت خانواده هایی هستیم که عزیزان خود را در حادثه ای که بر اثر ندانم کاری و اهمال کاری دیگران به وجود آمده از دست داده اند.

بدین صورت خدمات ما در لیست احقاق حق قربانیان صدمات به ترتیب زیر مقوله بندی میشود:

دادخواهی حقوقی در مورد صدمات جدی فردی

دادخواهی حقوقی در مورد تصادفات

دادخواهی حقوقی در مورد اهمال کاری و یا تخلفات پزشکی

دادخواهی حقوقی در مورد صدمات منجر به ناتوانی جسمی

دادخواهی حقوقی در مورد صدمات ناشی از لغزندگی زمین و زمین خوردگی

دادخواهی حقوقی در مورد مسئولیت فرآورده های معیوب (Product liability)

دادخواهی حقوقی در مورد حوادث منجر به قتل که بر اثر صدمات بدنی وارده به فرد حادثه دیده به وقوع پیوسته است

بنا بر مقتضیات پرونده و نوع حادثه ای که برای شما و خانواده تان اتفاق افتاده است، راه های قانونی مختلفی پیش روی شماست. ممکن است بتوانید با شکایت علیه شرکت بیمه از منافع بیمه تصادفات استفاده کنید یا اینکه با طرح دعوی و شکایت، طرف تصادف خود را مجبور به اعاده و پرداخت خسارات و صدمات خود کنید. در برخی از موارد، ممکن است بتوانید از بعضی منافع و سرویسهای دولتی نیز بهره مند شوید.

تمام این موارد، هنگامی آغاز میشود که ما بتوانیم از مشکل و ادعای شما با خبر شویم. ما باید بدانیم که نیاز و محتوی ادعای شما چیست تا قادر باشیم آگاهی هایی حقوقی لازم را برای شما فراهم کرده و قدم بعدی را در جهت براه انداختن پرونده در مراجع قانونی برای شما و خانواده تان برداریم.

برای اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانید با شماره ۴۱۶‪-۴۰۸‪-۴۲۵۲ در تورنتو و ۹۰۵‪-۲۲۸‪-۶۱۶۹ در حومه آبشار نیاگارا و یا شماره مجانی ۱‪-۸۸۸‪-۳۰۸‪-۷۷۲۲ تماس حاصل فرمایید. شما همچنین میتوانید از روی وبسایت ما با ما در تماس باشید.

تماس با ما

اگر در هرگونه تصادف يا حادثه ای آسيب ديده ايد با مشاور حقوقى ما ويدا عاطفى تماس بگيريد

416.408.4252, Ext. 264